Listopad 01 2014 09:44:30
Dzisiaj jest sobota 1 Listopada 2014.
Imieniny obchodz?: Julian, Łukasz, Konrad, Seweryn, Wiktoryna
Nawigacja
· Strona G?ówna
· Galeria
· Grypa A/H1N1 zalecenia
· Kontakt
· Szukaj
Dni wolne w roku szkolnym 2014/2015
*dni wolne w roku szkolnym 2014/2015*
Programy
sko

trzymajforme

owocewszkole

ztu

porcja

puchatek

g8

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: anetak
Kontakt
Szko?a Podstawowa
im. St. Czarnieckiego
ul. Ratuszowa 29
73-210 Recz
tel 095 765 40 67
sekretariat@sprecz.eu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie
Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu
URODZINY KUBUSIA
Images: kub1.jpgPo raz kolejny świetlica szkolna obchodziła hucznie urodziny Kubusia Puchatka.Jak zwykle na imprezę przybyło mnóstwo gości z prezentami m.in. uczniowie klas I-III, dyrekcja szkoły. Przy suto zastawionym słodkościami stole oraz pięknie przystrojonej świetlicy odśpiewano sto lat dla Kubusia. Organizatorzy nie zapomnieli też o wesołej zabawie dla przybyłych gości.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizację imprezy.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
news: kwiaty.jpegDnia 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.Jak zawsze w tym dniu odbył się uroczysty apel, na którym członkowie koła teatralnego, prowadzonego przez p.B. Pieciukiewicz przedstawili w sposób humorystyczny spotkanie absolwentów po dwudziestu latach. Klasa I A dała przepiękny popis gry na instrumentach perkusyjnych. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, w imieniu społeczności uczniowskiej złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły, za które podziękowała p. dyrektor- B. Pokorska.
TORUŃSKIE PIERNIKI
Wiadomo?ci
Jeden z  pięknych październikowych dni nasi uczniowie spędzili na wycieczce w Toruniu.  Dom Mikołaja Kopernika, Planetarium i przepiękne urokliwe uliczki starówki toruńskiej wprowadziły nas w świat astronomii.Wielkim przeżyciem były warsztaty pieczenia i dekorowania pierników.Poznaliśmy egzotyczne przyprawy potrzebne do sporządzenia piernikowego ciasta, własnoręcznie przygotowaliśmy pierniki do wypieku.Podziwialiśmy panoramę Torunia z wieży ratusza, każdy próbował stać przy ścianie krzywego domu. W drodzodze do domu degustowaliśmy toruńskie pierniki.
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW
Images: europ.jpg
Dnia 08 października, jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Scenariusz składał się z humorystcznych scenek, które przeplatane były piosenkami  wykonywanymi w różnych językach. Oczywiście, jak zawsze doszliśmy do tego samego wniosku, że WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW!
Przedstawienie przygotowali uczniowie klas I- VI wraz z opiekunkami: p. I. Zwolak- Cierpiał,p. L. Kwiecień,p. J. Kwaśnik, p.S. Kowalewską.
PIŁKA NOŻNA
Sport
Dnia 01 października 2014 r. w Bierzwniku odbyły się Eliminacje Powiatowe w Piłce Nożnej Chłopców klas IV-VI. Nasi zawodnicy wygrali trzy mecze i ponieśli jedną porażkę. Zwycięskie mecze pozwoliły im zakwalifikować się do turnieju powiatowego, który odbędzie się w maju 2015 r. w Choszcznie.
Skład drużyny: Konrad Lisiak, Daniel Jarzębak, Artur Kobus, Rafał Demczur, Dawid Rozbiegalski, Oskar Wolny, Krystian Wolny, Bartek Zając, Kamil Papierski. Opiekunem drużyny jest p. Jakub Drapiński.
Życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.
zdjęcia
ZIELONA SZKOŁA III B
Wiadomo?ci
W pierwszych dniach października klasa IIIb przebywała w Myśliborzu na "zielonej szkole".  Był to dla wielu uczniów pierwszy wyjazd z dwoma noclegami poza domem. Nie było jedna czasu tęsknić. Atrakcje takie jak: zabawa w podchody, zdobywanie tarczy "Myślibora",zajęcia na pływalni, super taneczne zabawy w pokojach oraz piękna pogoda na zamówienie- to wszystko wpłynęło na to, że czas upłynął bardzo, bardzo szybko. W sobotni poranek, gdy nadszedł czas powrotu słychać było głosy-"chcemy jeszcze zostać".Dziękujemy Paniom z DWDZ w Myśliborzu za miłą atmosferę i wspaniałe przyjęcie.
14 PAŹDZIERNIKA - DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reczu informuje, że na podstawie rozporządzenia MEN z 05 października 2010 roku zmieniajacego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego 5 ust.4(Dz. U. nr 186 poz.1245) po zasiegnięciu opinii Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej ustalono dzień wolny od zajęć dydaktycznych:
14 października 2014 roku-(wtorek)
W tym dniu można zorganizować zajęcia opiekuńczo- wychowawcze. Prosimy rodziców(prawnych opiekunów) o zgłaszanie do wychowawców potrzeby ewentualnej opieki nad dzieckiem.

Dyrektor szkoły- Barbara Pokorska
Organizacja pracy szkoły
Oferta edukacyjna szkoły
Szkolny zestaw podręczników- 2014/2015
Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej
Rekrutacja uczniów do kl. pierwszej w SP Recz na rok szkolny 2014/2015
Lista uczniów klas I
Kalendarz imprez
Plan lekcji
WSO.ocenianie
WSO.zachowanie
Podstawa programowa
Statut
Program wychowawczy IV-VI
Program wychowawczy I-III
Program profilaktyczny
Kadra pedagogiczna
Duplikaty
Asy Szkoły
*Nagroda 'Budzik'*
*Wzorowy Uczeń*
*Wyróżnienia I-III*
*Najlepsi sportowcy*
*Stypendia*
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane strony
dziecko w siecisieciakipomockazdyruch
Przetłumacz stronę

Wygenerowano w sekund: 0.01 3,769,876 Unikalnych wizyt