Dzisiaj jest poniedziałek 26 Styczenia 2015.
Imieniny obchodzą: Paulina, Polikarp, Tymoteusz, Michał, Tytus, Lutosław, Norma

Nawigacja

Dni wolne w roku szkolnym 2014/2015

Programy

Organizacja pracy szkoły

Losowa Fotka

Klub Szkół Unicef

logo

Projekty

mm

pmp

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. St. Czarnieckiego
ul. Ratuszowa 29
73-210 Recz
tel 095 765 40 67
sekretariat@sprecz.eu

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: anetak

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Przetłumacz stronę


Powitanie

Witaj na oficjalnej stronie
Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu

BEZPIECZNE FERIE

Images: zima.gif

Z okazji ferii zimowych, życzę Wam, drodzy Nauczyciele i Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak proszę, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o swoje bezpieczeństwo . Wierzę, że wrócicie do swoich szkolnych obowiązków zdrowi, pełni sił i chęci do pracy i nauki.

Dyrektor Szkoły

Barbara Pokorska


Rozpoczynają się ferie zimowe, które trwać będą od 19.01.2015-01.02.2015r. to czas odpoczynku od nauki, to również czas beztroskiej zabawy.W załączniku dekalog bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych.

ALA W OPERZE

Images: ala2.jpg
Dnia 05 stycznia 2015 roku uczennica naszej szkoły Alicja Konstantynowicz wystąpiła podczas galii XVI Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej w Operze Szczecińskiej. Ala została oceniona bardzo wysoko, wyśpiewała II miejsce.
Opiekunem Ali jest p. Ewa Kociuba.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!

PODSUMOWANIE WOŚP 2015

Gratulacje dla wszystkich Mieszkańców Gminy wspierających WOŚP w naszej miejscowości. W tym roku pobiliśmy rekord i udało nam się zebrać

14 613,17 PLN

Wielki dzięki i szacun w imieniu Orkiestry!

Recki Sztab 23 Finału WOŚP


INFORMACJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reczu uprzejmie informuje, że w dniach 22.12.2014 – 05.01.2015 ( z wyjątkiem soboty i dni świątecznych) w szkole odbywać się będą zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w godzinach 7.00 – 15.00

W celu zaplanowania pracy placówki otrzymaliście Państwo Rodzice deklaracje obecności dziecka w wyżej wymienionych dniach. Za informację zwrotną serdecznie dziękuję.

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

Images: pmp.JPGW tym roku szkolnym klasa VIa wraz z wychowawcą A. Kowal postanowiła przystąpić do projektu "Poczytaj mi przyjacielu". Głównym zadaniem jest przygotowywanie regularnych spotkań czytelniczych z kolegami i koleżankami z klas pierwszych. Wspólne czytanie to tylko część tych spotkań.Po przygodzie w świecie różnorodnych utworów literackich uczestnicy zajęć wspólnie bawią się, rysują, tańczą i śpiewają. Każde spotkanie ma również charakter edukacyjny i dotyczy m. in. tematyki bezpieczeństwa, zdrowego odżywiania, ekologii.

Chęć pomagania daje wiele satysfakcji i spełnienia, klasa VIa jest również organizatorem regionalnej akcji "Moto Mikołaje"(głównym organizatorem jest Szczeciński Klub Miłośników Motocykli) na terenie naszej szkoły. Zebrane zabawki przeznaczone są dla dzieci ze szpitala w Szczecinie oraz świetlic środowiskowych na terenie naszego województwa.
Wygenerowano w sekund: 0.04
3,836,012 Unikalnych wizyt