Dzisiaj jest niedziela 21 Grudnia 2014.
Imieniny obchodzą: Tomasz, Tomisław, Anastazy, Piotr, Jan, Seweryn, Honorata

Nawigacja

Dni wolne w roku szkolnym 2014/2015

Programy

Organizacja pracy szkoły

Losowa Fotka

Klub Szkół Unicef

logo

Projekty

mm

pmp

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. St. Czarnieckiego
ul. Ratuszowa 29
73-210 Recz
tel 095 765 40 67
sekretariat@sprecz.eu

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: anetak

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Przetłumacz stronę


Powitanie

Witaj na oficjalnej stronie
Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu

WOŚP

wosp

ŻYCZENIA

Images: kart1.jpg

INFORMACJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reczu uprzejmie informuje, że w dniach 22.12.2014 – 05.01.2015 ( z wyjątkiem soboty i dni świątecznych) w szkole odbywać się będą zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w godzinach 7.00 – 15.00

W celu zaplanowania pracy placówki otrzymaliście Państwo Rodzice deklaracje obecności dziecka w wyżej wymienionych dniach. Za informację zwrotną serdecznie dziękuję.

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

Images: pmp.JPGW tym roku szkolnym klasa VIa wraz z wychowawcą A. Kowal postanowiła przystąpić do projektu "Poczytaj mi przyjacielu". Głównym zadaniem jest przygotowywanie regularnych spotkań czytelniczych z kolegami i koleżankami z klas pierwszych. Wspólne czytanie to tylko część tych spotkań.Po przygodzie w świecie różnorodnych utworów literackich uczestnicy zajęć wspólnie bawią się, rysują, tańczą i śpiewają. Każde spotkanie ma również charakter edukacyjny i dotyczy m. in. tematyki bezpieczeństwa, zdrowego odżywiania, ekologii.

Chęć pomagania daje wiele satysfakcji i spełnienia, klasa VIa jest również organizatorem regionalnej akcji "Moto Mikołaje"(głównym organizatorem jest Szczeciński Klub Miłośników Motocykli) na terenie naszej szkoły. Zebrane zabawki przeznaczone są dla dzieci ze szpitala w Szczecinie oraz świetlic środowiskowych na terenie naszego województwa.

MISTRZOWIE KODOWANIA

Images: kotek.jpgW roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła przystąpiła do projektu Mistrzowie Kodowania.Projekt ten ma na celu upowszechnianie nauki programowania w polskich szkołach. W ramach projektu uczniowie uczą się programowania w języku Scratch. W naszej szkole przeszkoleni nauczyciele prowadzą zajęcia w dwóch grupach wiekowych: I-III i IV- VI.
Projekt realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z Partnerami: Centrum Cyfrowym  Projekt: Polska, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją CoderDojo, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszeniem „Rodzice w Edukacji” przy wsparciu grupy SuperBelfrzy RP.

BRAWO MAKSIU !!!!

Images: mc.jpgDnia 14 listopada 2014 roku w Choszcznie  odbył się rejonowy etap Konkursu Matematycznego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIb: Maksymilian Cymerman, Michał Nykiel i Karol Stąporek.W całym województwie zachodniopomorskim o miejsce w finale walczyło 870 uczniów.
A oto wyniki naszych matematyków:
Maksymilian Cymerman- 30 miejsce i udział w finale wojewódzkim
Michał Nykiel- 186 miejsce
Karol Stąporek- 467.

Naszym uczestnikom dziękujemy za udział i reprezentowanie naszej szkoły.Maksiowi życzymy dalszych sukcesów- będziemy mocno trzymać kciuki.
Naszych matematyków przygotowywała pani Katarzyna Delegacz.
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,807,975 Unikalnych wizyt